Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

roddie

__

Greenpeacáci mě naposled dostali před Priorem v Olomouci, když jsem byl na extrémně nevýhodné práci za 7500 čistého, před asi 5 lety. Zastavili mne a že jako jestli o nich vím, o jejich akcích a tady ten letáček a jestli s nimi souhlasím, tak říkám, že s některými akcemi ano, a jestli bych teda nepřispěl, tak říkám, proč ne, a na to VYTÁHLI SLOŽENKU A ŽE MINIMÁLNÍ ČÁSTKA JE 600 KČ!!! Tak jsem je slušně poslal do pr.... a šel jsem domů.

0/0
14.12.2007 11:40

antizel

nová totalita se hlásí ke slovu

eko aktivisté a tento světonázor je možno směle přirovnat k fašismu a komunismu , na začátku pár pěkných myšlenek a frází a na konci - my svou pravdu prosadíme za každou cenu - i silou(Y)Rv

0/0
12.12.2007 10:05

venca

výborné

Škoda že podobné "komínové" akce nedělají i odpůrci "melounů".Aby je bylo také vidět a slyšet !Ale proti čemu by se  vlastně protestovalo?????Mimo GP(melouni)

0/0
12.12.2007 2:40

hexx

U nas v Kocourkove to ani jinak nejde

Jenze tady je problem ten, ze jedinec zde nema sanci, pravo zde nefunguje, obcanska spolecnost je v plenkach. Co treba vsechny ty natlakove akce na vykup pozemku pro stavbu nejakych nesmylnych montoven, likvidace starych domu za nezajmu mistnich a neschopne policie (kupodivu i za nezajmu Greenpeace), existence zvirecich koncentraku, nesmyslne stavby dalnic, niceni krajiny...je toho moc, jedinec nema sanci, tim mene pokud by se ridil jen pravem, nedelejme si iluze. Pokud chcete uspet, musite chtit a musite byt slyset - videt. To je realita. GP jsou mi sympaticti uz jen tou aktivitou - na rozdil od 99% lhostejne populace.

0/0
11.12.2007 22:30

sahula

Re: U nas v Kocourkove to ani jinak nejde

Nějak mi uniká význam slov "nesmyslné stavby dálnic" Máte snad na mysli D8 a její ekologické nedokončení a ekologický obchvat přes Lovosice podél Labe do Ústí? Protože jsem ze SČ,moc dobře si pamatuji ty smogové rána a vůbec celé týdny kdy sme si nemohli kvůli smogu otevřít okna. A dnes zase nemohu,tentokrat diky našim milým ekologům a jejich vznešeným aktivitám za nas ostatni,kdy mi pro změnu pod okny burácí hustý provoz svedený z dálnice. A proto ať jdou tihle samovolně jmenovaní zastupci naší lhostejné populace,s jejich rádobyekologickýma aktivitama třeba do prdele!!!

0/0
12.12.2007 11:47

sahula

Re: U nas v Kocourkove to ani jinak nejde

A jinak,jaderné elektrárny jsou pro ekology nebezpečné,uhelné produkují smog a prach,větrné ničí ráz krajiny,vodní jakbysmet,tak jakou tedy? Hodně se od dob totality zmenilo,ovzduší je o moc čistější,lesy a řeky taky, to je nesporné a jako normalní rozumný člověk chápu že z komínů nikdy kytičky létat nebudou a bez energie se taky neobejdem. A propo, doufám že k tomu komínu ti aktivisté přijeli na koních či přišli pěšky a spali jen zahaleni do fíkových listů,neb na auta,spacáky,batohy a oblečení je potřeba spousty energie a nesmyslných staveb dálnic. Pokud jim tohle nedochází, ať nelezou na komíny ale raději zahodí trenýrky a vylezou si na stromy a neblbnou tady za nás ostatní.

0/0
12.12.2007 12:02

Jarda

Pozoruhodné, jak rychle vyskočila "karma".

Při pohledu na Zelené Khméry je holt zajedno levice i pravice, věřící i ateisté, muži i ženy, psíkaři i kočkaři...

0/0
11.12.2007 16:23

Glock

proč vulgarismy?

Stačí počítat do deseti nebo si přeříkat deset nejsprostších slov, to zabírá. Proč jim dávat do ruky pseudoargument hulváctvví a vulgarity?

Jinak hezké.R^

0/0
11.12.2007 13:24

hasil

není co dodat

jenom musím karmovat.;-D

0/0
11.12.2007 13:19

mart8

bravo

spot se mi líbí!

0/0
11.12.2007 13:04

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz